Personalizacja

Inny rozmiar

Jeśli podobają Ci się nasze produkty, ale nie pasują one wymiarem do Twoich potrzeb, to jesteśmy w stanie wyjść im naprzeciw i uszyć dla Ciebie pościel, prześcieradło, kocyk czy co tylko potrzebujesz w innych rozmiarach. Napisz do nas na sklep@little-big.pl, a my w ciągu maksymalnie 24 godzin (w dni robocze) wycenimy produkt i podamy jak szybko jesteśmy w stanie go do Ciebie wysłać.

 

Inna kolorystyka

Jeśli podoba Ci się nasz styl, ale potrzebujesz innej kolorystyki pościeli, kocyka, ochraniacza, girlandy, czy czego też sobie wymarzysz, to jesteśmy w stanie uszyć to w innych kolorach. Napisz do nas na sklep@little-big.pl, a my w ciągu maksymalnie 24 godzin (w dni robocze) zaproponujemy inne tkaniny w wybranej przez Ciebie kolorystyce, z jakich możemy uszyć dokładnie to, czego potrzebujesz.

 

Inny produkt

Jeśli bezskutecznie poszukujesz jakiegoś elementu wystroju dziecięcego pokoju, albo nawet dorosłej sypialni, salonu, jadalni czy kuchni - napisz do nas co jest Ci potrzebne na sklep@little-big.pl, a my w ciągu maksymalnie 24 godzin (w dni robocze) skontaktujemy się z Tobą i omówimy dokładnie projekt, wymiary, kolorystykę, nasze możliwości jeśli chodzi o jego uszycie oraz oczywiście koszt i czas realizacji.

do góry
{nocache:e45a6fff45a133a2bff52a1736645915#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl